Soutěže pro návštěvníky

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽÍ 6. ročníku Víkendu otevřených ateliérů 

 

 Soutěžte s PMDP: Jakub FeltJan Kříž
(výherce si cenu vyzvedne na pobočce PMDP - Denisovo nábřeží 920/12 v rámci provozní doby)

 

 Soutěž o nejaktivnějšího návštěvníka: nevyhodnoceno

 Soutěž o nejhezčí snímky: Petra Kuthanová

• Soutěž o nejhezčí video: Martin Bolda

• Soutěž o nejobdivovanější umělecký výtvor: Jitka Kabátová

 

 

Výhry soutěží vyzvedněte v Grafii (Budilova 4, Plzeň) ve všední dny 8:00 - 15:00. Výhry, které nebudou vyzvednuté do 20. 12. 2021, propadnou. Děkujeme za účast :-).

 

 

 

Pro návštěvníky jsme připravili tyto soutěže o atraktivní ceny:

 

Soutěž o nejaktivnějšího návštěvníka Víkendu otevřených ateliérů

Hotel Plzeň odmění nejpilnějšího návštěvníka otevřených ateliérů. Vemte si na procházku po otevřených ateliérech tištěnou mapu ateliérů a nechte si ji při každé návštěvě od umělce orazítkovat. Orazítkovanou ji doručte do 10. 10. 2021 na adresu pořadatele - Grafia s.r.o., Budilova 4, Plzeň. Toho, kdo získá nejvíce razítek, toho čeká odměna.

  

Soutěž o nejhezčí snímky z Víkendu otevřených ateliérů

Při svém putování po zastávkách v mapě foťte. Své snímky zašlete přes www.uschovna.cz  do 10. 10. 2021 na adresu ateliery@grafia.cz. Všechny snímky zveřejníme na facebooku a cenu získá autor nejzajímavějších snímků.

 

Soutěž o nejhezčí video z Víkendu otevřených ateliérů

Při svém putování po zastávkách v mapě natáčejte. Svá videa zasílejte přes www.uschovna.cz do 10. 10. 202na adresu ateliery@grafia.cz. Všechny videa zveřejníme na facebooku a cenu získá autor nejzajímavějšího videa.

Video bude vybírat organizátor Víkendu otevřených ateliérů.

 

Soutěž o nejobdivovanější umělecký výtvor vytvořený návštěvníkem v rámci otevřených ateliérů (Výtvor, který dostane nejvíce "lajků".)

Až se půjdete podívat do stanovišť, které nabízí možnost vyzkoušet si tvoření, pusťte se do toho! Tvořte, malujte, sochejte, atd., své dílo vyfoťte a sdílejte na facebooku s označením @Víkend otevřených ateliérů "Plzeň tvořivá". Vyhraje příspěvek, který bude mít nejvíce "lajků" do 10. 10. 2021.

POZOR! Zkontrolujte nastavení vašeho příspěvku, musí být nastavené na Veřejné. Jak nastavit soukromí příspěvku? Klikněte.

 

pmdp

 

 

Soutěžte s PMDP

Zašlete nám fotografii spojenou s městskou veřejnou dopravou v Plzni a zapojte se do soutěže. Ze zaslaných fotografií bude vybráno až 5 výherců, kteří obdrží dárkový balíček od PMDP, a.s. Fotografie ve vysokém rozlišení zašlete do 10.10.2021 na adresu ateliery@grafia.cz s předmětem FOTO PMDP. Lze poslat i přes www.uschovna.cz.
Odesláním vyjadřujete souhlas se zveřejněním fotografií a případným bezplatným využitím Plzeňskými dopravními podniky.