SOUTĚŽE pro návštěvníky

Pro návštěvníky jsou připravené soutěže o atraktivní ceny

 

Soutěž o nejaktivnějšího návštěvníka Víkendu otevřených ateliérů

Hotel Plzeň odmění nejpilnějšího návštěvníka otevřených ateliérů. Vemte si na procházku po otevřených ateliérech tištěnou mapu ateliérů a nechte si ji při každé návštěvě od umělce orazítkovat. Orazítkovanou ji doručte do 9. 10. 2020 na adresu pořadatele - Grafia s.r.o., Budilova 4, Plzeň. Toho, kdo získá nejvíce razítek, toho čeká odměna.

  

Soutěž o nejhezčí snímky z Víkendu otevřených ateliérů

Při svém putování po zastávkách v mapě foťte. Své snímky zašlete přes www.uschovna.cz  do 9. 10. 2020 na adresu ateliery@grafia.cz. Všechny snímky zveřejníme na facebooku a cenu získá autor nejzajímavějších snímků.

 

Soutěž o nejhezčí video z Víkendu otevřených ateliérů

Při svém putování po zastávkách v mapě natáčejte. Svá videa zasílejte přes www.uschovna.cz do 9. 10. 2020 na adresu ateliery@grafia.cz. Všechny videa zveřejníme na facebooku a cenu získá autor nejzajímavějšího videa.

 

Soutěž o nejobdivovanější umělecký výtvor vytvořený návštěvníkem v rámci otevřených ateliérů (Výtvor, který dostane nejvíce "lajků".)

Až se půjdete podívat do stanovišť, které nabízí možnost vyzkoušet si tvoření, pusťte se do toho! Tvořte, malujte, sochejte, atd., své dílo vyfoťte a sdílejte na facebooku s označením @Víkend otevřených ateliérů "Plzeň tvořivá". Vyhraje příspěvek, který bude mít nejvíce "lajků" do 9. 10. 2020

 

 

Vyhrát můžete některou ze zajímavých knih vydavatelství Grafia s.r.o. nebo voucher na jídlo do Hotelu Plzeň :-). Výherce zveřejníme do konce října na těchto stránkách a na FB otevřených ateliérů

 

 

NOVÁ SOUTĚŽ 2020

pmdp

 

Soutěžte s PMDP

Zašlete nám fotografii spojenou s městskou veřejnou dopravou v Plzni a zapojte se do soutěže. Ze zaslaných fotografií bude vybráno celkem 5 výherců, kteří obdrží dárkový balíček od PMDP, a.s. Fotografie ve vysokém rozlišení zašlete do 6.10.2020 na adresu ateliery@grafia.cz s předmětem FOTO PMDP. Lze poslat i přes www.uschovna.cz.
Odesláním vyjadřujete souhlas se zveřejněním fotografií a případným bezplatným využitím Plzeňskými dopravními podniky.