SOUTĚŽE pro návštěvníky

Pro návštěvníky jsou připravené soutěže o atraktivní ceny

 

Soutěž o nejaktivnějšího návštěvníka Víkendu otevřených ateliérů

Hotel Plzeň odmění nejpilnějšího návštěvníka otevřených ateliérů. Vemte si na procházku po otevřených ateliérech tištěnou mapu ateliérů a nechte si ji při každé návštěvě od umělce orazítkovat. Orazítkovanou ji doručte na adresu pořadatele - Grafia s.r.o., Budilova 4, Plzeň. Toho, kdo získá nejvíce razítek, toho čeká odměna.

  

Soutěž o nejhezčí snímky z Víkendu otevřených ateliérů

Při svém putování po zastávkách v mapě foťte. Své snímky zašlete přes www.uschovna.cz na adresu ateliery@grafia.cz. Všechny snímky zveřejníme na facebooku a cenu získá autor nejzajímavějších snímků.

 

Soutěž o nejhezčí video z Víkendu otevřených ateliérů

Při svém putování po zastávkách v mapě natáčejte. Svá videa zasílejte přes www.uschovna.cz na adresu ateliery@grafia.cz. Všechny videa zveřejníme na facebooku a cenu získá autor nejzajímavějšího videa.

 

Soutěž o nejobdivovanější umělecký výtvor vytvořený návštěvníkem v rámci otevřených ateliérů (Výtvor, který dostane nejvíce "lajků".)

Až se půjdete podívat do stanovišť, které nabízí možnost vyzkoušet si tvoření, pusťte se do toho! Tvořte, malujte, sochejte, atd., své dílo vyfoťte a sdílejte na facebooku s označením @Víkend otevřených ateliérů "Plzeň tvořivá". Vyhraje příspěvek který bude mít nejvíce "lajků"

 

 

Vyhrát můžete některou ze zajímavých knih vydavatelství Grafia s.r.o. nebo voucher na jídlo do Hotelu Plzeň :-)

 

Výherci

  • Soutěž o nejaktivnějšího návštěvníka - Milan Svoboda
  • Soutěž o nejhezčí snímky - Katka Andrée
  • Soutěž o nejhezčí video - Soutěž nebyla vyhodnocena z důvodu neúčasti
  • Soutěž o nejobdivovanější umělecký výtvor - Linda Kopecká

 

Prosíme výherce, aby si cenu vyzvedli na pobočce Grafia s.r.o. (Budilova 4, Plzeň)