SOUTĚŽE pro návštěvníky

Pro návštěvníky jsou připravené soutěže o atraktivní ceny

 

Soutěž o nejaktivnějšího návštěvníka Víkendu otevřených ateliérů

Hotel Plzeň odmění nejpilnějšího návštěvníka otevřených ateliérů. Vemte si na procházku po otevřených ateliérech tištěnou mapu ateliérů a nechte si ji při každé návštěvě od umělce orazítkovat. Nejpozději do 3. 10. ji orazítkovanou doručte na adresu pořadatele - Grafia s.r.o., Budilova 4, Plzeň. Toho, kdo získá nejvíce razítek, toho čeká odměna.

 

  

Soutěž o nejhezčí snímky z Víkendu otevřených ateliérů

Při svém putování po zastávkách v mapě foťte. Své snímky zašlete přes www.uschovna.cz na adresu ateliery@grafia.cz do 3. 10. Všechny snímky zveřejníme na facebooku a cenu získá autor nejzajímavějších snímků.

 

 

Soutěž o nejhezčí video z Víkendu otevřených ateliérů

Při svém putování po zastávkách v mapě natáčejte. Svá videa zasílejte přes www.uschovna.cz na adresu ateliery@grafia.cz do 3. 10. Všechny videa zveřejníme na facebooku a cenu získá autor nejzajímavějšího videa.

 

 

NOVINKA: Soutěž o nejobdivovanější umělecký výtvor vytvořený návštěvníkem v rámci otevřených ateliérů (Výtvor který dostane nejvíce "lajků".)

Až se půjdete podívat do stanovišť, které nabízí možnost vyzkoušet si tvoření, pusťte se do toho! Tvořte, malujte, sochejte, atd., své dílo vyfoťte a sdílejte na facebooku s označením @Víkend otevřených ateliérů "Plzeň tvořivá". Vyhraje příspěvek který bude mít nejvíce "lajků" do 15.10.2018

 

 

Vyhrát můžete některou ze zajímavých knih vydavatelství Grafia s.r.o. nebo voucher na jídlo do Hotelu Plzeň :-)

 

Výherci

  • Soutěž o nejaktivnějšího návštěvníka - Milan Svoboda
  • Soutěž o nejhezčí snímky - Rosťa Klemsa
  • Soutěž o nejhezčí video - Soutěž nebyla vyhodnocena z důvodu neúčasti
  • Soutěž o nejobdivovanější umělecký výtvor - Jaroslav Janeček

 

Výhra - poukaz do restaurace Hotel Plzeň v hodnotě 500 Kč. K vyzvednutí v Grafia, s.r.o. Budilova 4, Plzeň