Katalog umělců a institucí 2022

Umělci, kteří Vám představí 24. - 25. 9. 2022 svoji tvorbu.

Mapa Plzně a okolí se zaplní zastávkami, kde to 24. - 25. září 2022 ožije uměním. Pojďme se podívat, kdo otevře své ateliéry! Přinášíme Vám malou ochutnávku jejich děl. Pokud zde nenajdete profily všech umělců, je to proto, že některým jejich bohémská duše dosud nedopřála čas k odeslání podkladů pro tento web. ;-)

A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R, Ř | S, Š | T | U | V | W | X | Y | Z

A

Viki Adamíková

Astery - Tereza Frýdková

Ateliér DRUHÁ ŠANCE

Ateliér s duší

Ateliér Jiřina Havlová

Ateliér Krašovice

Ateliér Plzeň

B

BELFAST°

Anna Bergerová

Bety art&craft studio

Bílé nároží – Atrium

Hana Borovičková

Marcela Bryknarová

C

Café Jednorožec Klatovy

Café Regner

Jana Černá

Josef Černý

D

Děláme originály

Mgr. Jan Dinga

Daniel Doležal

DOMINIK CAFE

Milda Dufek

Olga Dupalová

Milan Ďuriš

E

Dagmar Ettlerová

F

Jana Frolíková

G

Galerie Alšovka

Galerie města Plzně

Galerie Nad údolím

Galerie Ladislava Sutnara

Galerie THAMBOS

Galerie U Bílého jednorožce

Nadezhda Gellmundova - N. Ljaško

Anna Glaserová

Weronika Gray

Lucie Grubrová

H

Lubomír Hauer

Jana Havlíková

Kája Hlavička

Anna Hostičková

Miroslav Hrdlička

Eva Hubatová

CH

Jitka Chaloupková

Pavla Chládková

I

IVCP - Eva Machalíčková

J

Zdeňka Janakievová

Eliška Jedličková

Josef Jícha

Boris Jirků

K

Jasmína Kahovcová

Katedra výtvarné výchovy

a kultury FPE ZČU v Plzni

Kavárna Pod Věží

Kavárna Terasa

Marie Kielbusová

Jeremy King

Klub Křišťál, z.s.

Knihovna města Plzně

Barbora Kocmichová

Jiří Končel

Korálky a komponenty

Marcela Kotěšovcová

Eliška Marie Kozlíková

Martina Kožíšek Ouřadová

Lada Kratochvílová

Míla Krofta

Blanka Křížová

Tomáš Kůs

L

LuciL

Anna Lindnerová

Jaroslava Lišková Mašková

Zuzana Lomičková

M

Petr Marko

Monika Maxová

Jana Medunová

Vladimír Merta

Bc. Eva Michalová

Minigalerie Bonifác - Ivan R. Vičar

Barbora Mládová

Muzeum panenek Plzeň

Monika Mužíková

N

Aneta Nekolová

Magdalena Liška Nordlinder

Hana Nováčková

O

ORIENT COFFEE

Osoba Jožka

P

Jarka Papežová

Jan Papež

Papírna

Patrícia Majer Art

Pavilon skla Klatovy - PASK

PLZEŇSKÁ SKŘÍŇ

Slavomír Pokorný

Martin Prachař

R, Ř

Dana Raunerová

Eva Roučka

Lukáš Řezníček

S, Š

Ivana Sedmerová

Zdeněk Schneider

Filip Sikora

SojkAteliér - Sojková Marta

Marie Slámová

Abrahám Slávek Miloslav

MgA. Jana Marcinková Smolová

SOU stavební Horní Bříza

Marie Soukupová

Stanislava Sporková Ptáčková

Jan Stěhule

Robin Stříbrný

SUPŠ a ZUŠ Zámeček

Josef Surma

Marcela Světlíková

Šálek & Špunt

Tereza Šímová

Eva Šindelářová

Kristýna Šindelářová

Ivana Šipláková

Božena Šlajsová

Barbora Špádová

Šteif St.

Šteif St. ml.

Eva Šustrová

Jindra Švarcová

T

Ivona Tatíčková

Jana Trnková

TOTEM, z.s.

Tvořilov

U

Umělecké kovářství JM

Vladimír Ustimenko

V

Alexandra Valinová

Hana Vernerová

Pavel Vespalec

Luboš Vetengl

Miloš Vetengl

Hana Vetenglová

Vinylgallery

Lada Vosejpková

Sára Vyskočilová

Výtvarno, z.s.

W

Hugo David Wirth

Z

Lucie Zacpalová

Západočeská galerie v Plzni

ZUŠ Stříbro

ŽIVÁ VELRYBA

 

koláž umělců