Profily umělců

Umělci, kteří Vám představili 28. 9. - 29. 9. 2019 svoji tvorbu.

Mapa Plzně a okolí se zaplnila zastávkami, kde to 28. - 29. září 2019 ožije uměním. Pojďme se podívat, kdo otevře své ateliéry! Přinášíme Vám malou ochutnávku jejich děl. (Pokud zde nenajdete profily všech 161 umělců, je to proto, že některým jejich bohémská duše dosud nedopřála čas k odeslání podkladů pro tento web ,-)

A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R, Ř | S, Š | T | U | V | W | X | Y | Z

A

Anna Arnetová

Anymous Art

ArtJana

Ateliér Plzeň

ATELIÉR STEEL, s. r. o.

B

Oxana Bauerová

Bekwood Eyewear

Bery Designer

Michaela Blechová

Marcela Bryknarová

Buena Vista Club

C

Centrum vzdělávání a tvoření, z.s.

Alois Cibulka

D

DEPO2015

Daniel Doležal

Domovinka

Milan Dufek

Milan Ďuriš

F

Jana Forejtová

Jana Frolíková

G

Galerie Alšovka

Galerie Ladislava Sutnara

Galerie města Plzně

Galerie Thambos

Galerie U Bílého jednorožce

Galerie Vestředu

Weronika Gray

Radka Grösslová

H

Josef Haring

Hospic svatého Lazara

Eva Hubatová

I

IVCP - Eva Machalíčková

J

Eliška Jedličková

Jan Jelínek

Ladislav Josef Jícha

Boris Jirků

Petra Johansson

K

Katedra výtvarné výchovy
a kultury FPE ZČU v Plzni

Klub Křišťál, z.s.

Klub RUPRT, z.s.

Knihovna města Plzně

Hana Kopecká

Korálky a komponenty

Marie Kostkubová

Marcela Kotěšovcová

Jarmila Krynická

Marie Kučerová

Kurzy šití Plzeň a Dalenka.cz

Tomáš Kůs

Alena Kyrálová

L

Pavla Lankusová

Tereza Lányiová

Lucie Laurencová

Jaroslava Lišková Mašková

Zuzana Lomičková

M

Jan Mácha   

Malej Dejv

Alexandr Václav Mazín

Jana Medunová

Eva Melšová

Eva Müllerová

N

Pavla Nejedlá

Aneta Nekolová

Jitka Nekolová

Němejcův Ateliér K, z.s.

Noctie

Magdalena Liška Nordlinder

Liběna Nováková

O

OYE Ateliér, s.r.o.

P

Jarka Papežová

Pavilon skla Klatovy - PASK

Naděžda Potůčková

Martin Prachař

Stanislava Ptáčková

R

Julius Radič

Eva Roučka

Lukáš Řezníček

S

Radek Sedláček

Ivana Sedmerová

Filip Sikora

Veronika Sirová Obrazová

Sociálně terapeutická dílna Exodus

SOU stavební Horní Bříza

Iva Stratilová

Robin Stříbný

Klára Supíková

SUPŠ a ZUŠ Zámeček

Josef Surma

Natalie Sýkorová 

Petr Šťastný

T

Jana Trnková

Tvořilka

Lukáš Tycar

U

U kreativní Blanky

Marek Uhlíř

V

Monika Veselá

Luboš Vetengl   

Miloš a Hana Vetenglovi

Vinotéka Víno a čokoláda, s.r.o.

Petr Vrobel

Jana Vrtělová

Výtvarno, z.s.

W

Hugo David Wirth

Z

Západočeská galerie v Plzni

ZUŠ Jagellonská Plzeň

 

koláž umělců