SOUTĚŽE pro návštěvníky

Pro návštěvníky byli připravené soutěže o atraktivní ceny. Soutěž stále trvá!!!

 

Soutěž o nejaktivnějšího návštěvníka Víkendu otevřených ateliérů

Hotel Plzeň odmění nejpilnějšího návštěvníka otevřených ateliérů. Vezměte si na procházku po otevřených ateliérech tištěnou mapu ateliérů a nechte si ji při každé návštěvě od umělce orazítkovat. Nejpozději do 30.11. ji orazítkovanou doručte na adresu pořadatele - Grafia s.r.o., Budilova 4, Plzeň. Ten, kdo získá nejvíce razítek, toho čeká odměna.

 

Soutěž o nejhezčí snímky z Víkendu otevřených ateliérů

Při svém putování po zastávkách v mapě foťte. Své snímky zašlete přes www.uschovna.cz na adresu ateliery@grafia.cz do 30.11. Všechny snímky zveřejníme na facebooku a cenu získá autor nejzajímavějších snímků.

 

Soutěž o nejhezčí video z Víkendu otevřených ateliérů

Při svém putování po zastávkách v mapě natáčejte. Svá videa zasílejte přes www.uschovna.cz na adresu ateliery@grafia.cz 30.11. Všechna videa zveřejníme na facebooku a cenu získá autor nejzajímavějšího videa.

 

Po loňské kladné zkušenosti opět zařazujeme soutěž

O nejobdivovanější umělecký výtvor vytvořený návštěvníkem v rámci otevřených ateliérů (Výtvor, který dostane nejvíce "lajků".)

Až se půjdete podívat do stanovišť, které nabízí možnost vyzkoušet si tvoření, pusťte se do toho! Tvořte, malujte, sochejte, atd., své dílo vyfoťte a zveřejněte na facebooku s označením @Víkend otevřených ateliérů "Plzeň tvořivá". Vyhraje příspěvek, který bude mít nejvíce "lajků" do 30.11. 2019

 

Vyhrát můžete některou ze zajímavých knih vydavatelství Grafia s.r.o. nebo voucher na jídlo do Hotelu Plzeň :-)

Výherci budou po uzavření všech soutěží zveřejněni na těchto stránkách. Výhra bude k vyzvednutí na pobočce pořadatele - Grafia, s.r.o., adresa: Budilova 4, Plzeň.