REGISTRACE na workshopy, dílny a Art Party

Jako každý rok máme pro vás o Víkendu otevřených ateliérů připravené sochání, workshopy a tvořivé dílny.
Na některé workshopy (viz níže) je dobré se registrovat předem, protože je omezen počet míst a registrovaní pak mají přednost. Nemáte-li registraci, budete možná chvíli na pracovní místo čekat (ale znáte to, vždycky někdo nepřijde...).
Tvořivých míst je ale daleko více - poznáte je jednoduše v naší mapě tak, že jsou tato místa zeleně označena. Pokud není registrace níže vypsána, můžete jít jen tak kolem a zkusit tvořit spolu s umělci.

VEŠKERÉ VSTUPY JSOU ZDARMA, UMĚLCI MOHOU POŽADOVAT PŘÍSPĚVEK NA MATERIÁL.

 

Workshopy na 7. ročník

 

 

Sochání z porobetonu - letos v PAPÍRNĚ!

Pokud chcete mít jistotu, že přijdete do Papírny tvořit sochy z porobetonu a bude pro vás rezervován materiál a pracovní místo, prosím registrujte se jednoduše prostřednictvím našeho formuláře.

 

 

sochání

 

 

Workshop figurální kresby

Pokud chcete mít jistotu, že přijdete do atria Bílého nároží a bude pro Vás místo na workshopu figurální kresby vedené akademickým malířem prof. Borisem Jirků, Martinem Prachařem nebo Terezou Laznovou, prosím registrujte se.
Vstupné se neplatí, výtvarné potřeby dostanete na místě.

 

 

kresba

 

 

 

ART PARTY

K poslechu zahraje "Kam běžíte ?!" (web skupiny). Vstupné se neplatí.

Pro prvních 100 návštěvníků sklenka sektu zdarma.
Počet míst je omezen. Pokud chcete mít jistotu, že pro Vás budeme mít místo, prosím registrujte se. Uveďte, zda přijdete s dalšími osobami nebo sami. Registrovaní mají přednost!

 

 

soubor DSC_5453_000012.jpg